Nunnally ir iemācījies darboties ar Vilkiem

Nunnally ir iemācījies darboties ar Vilkiem

Pirms gada James Nunnally bija svaigi no sezona piepildīta ar nosaukumiem, bet pārpilnība jautājumiem. Īstenot nepieciešamās atbildes, noteikt viņam uz augšu, lai lēkt uz NBA un iespēja būt lietderīga, lai Minnesota Timberwolves, raksta Emmet Ryan

 

Dabas stāstījuma ap T-Wolves šo off-sezona bija kā pārvietojas tie, kas noveda pie malas, kas izskatījās šausmīgi iepazinušies ar 2011. gada Buļļi, bet vienā starptautiskā ierašanās varētu būt lietderīga, kā tie izskatās, lai padarītu spēlēm par otro taisni sezonā.

 

James Nunnally bija priecīgus maršrutu pa Eiropu, pirms nopelnot viņa iespēja atgriezties NBA. Braucieni uz Estudiantes, liels hipster cred, Spānija un Izraēla, Ashdod pirms atsperšanās punkts, lai pārslēgtos Avellino Itālijā. Tas bija raķešu augšu viņa ass, bet viens, kas atnesa komplikācijas uz leju līniju.

 

Kas jums ir nepieciešams, lai saprastu par Serie A ir, ka tas ir liels, bet tas ir piekrauts ar jautājumiem. Tur ir milzīgs fanu kultūra Itālijā tikai papildināta ar vēsturi finanšu ineptitude visā sporta. Kā mans draugs Sems Meyerkopf saka, Serie A nav finanšu jautājumu tik daudz, kā tas nav finansēm.


 

Stāšanās Serie A, Nunnally bija iet ar tukšu šīfera. Neizdodas, un viņš gribētu būt aizgājuši ātri nekādu kaitējumu nav slikta situācija, lai gan viņš droši vien ir patiesā sūdzības. Tas izdodas, un viņš gribētu būt uzticēt darīt visus un visu, un turpina darīt to. Nunnally vispusīgi bija pēdējais, pacelt sezonas MVP balvu un kļūst par vienu no centās pēc struktūras vasarā no 2016. gada.

 

,, Lai mūsu analīze sērijas Ballin Pēc tam, kad, pēc spēles intervijas, un vairāk, abonēt BallinEurope ir YouTube kanāls

Ministru vietas, kas sezonas gribēja viņu. To ir pārāk daudz sajūtu nav lēkt uz iespēju. Fenerbahce tikko bija zaudējis visu laiku classic sadaļa spēli Eirolīgā un apgalvoja turcijas čempionātā. Nunnally bija redzējis, kā viens no gabaliem, kas viņiem ir nepieciešams, lai iet, no tā tikai nedaudz kautrējas par titulu, kas ir spēkā, ir jārēķinās ar Eiropā. Līdz gada beigām, tas būtu solis, kas loģiski abām pusēm, bet, lai aizņemties kādu uzņēmumu runāt, bija daudz, learnings gar ceļu.

 

Nunnally nāca, kam izmantoti, lai puisis. Bija Fenerbahce bijis veselīgu caur zarnas pirmās divas trešdaļas sezonas, kļūst viņam atkārtoti iepazīties ar to daļa no spēcīgāka vienība, iespējams, ir aizgājuši vieglāk. Viņš bija, pēc tam, kad visi, kas savieno Bobby Dixon atpakaļ tiesai, kas tikko izgājušas caur to pašu slēdzi sezonā pirms un bija ērti tiesības veida spēlētājs garīgi palīdzēt.

 

BallinEurope tagad ir merch, piemēram, faktisko merch, t-krekli, telefonu vāciņus, un pat spilveni. Pārbaudīt to visu, par mūsu RedBubble lapu.

Diemžēl, pat Dixon nebija gatavojas, lai varētu atskaitīties par to uz augšu un uz leju raksturs Fener žurnāls veselība kā Nunnally tika nozvejotas starp primāro 2, sākumskolas 3., un patiess swingman. Viņš gribētu, ir, iespējams, bijis labi ar koncentrējoties uz vienu un pielāgoties citiem, bet shuffling starp visiem trim, bet ar atkārtoti mācīties veida lomu viņš bija skaidri pārņēma savu nodevu.

 

Kā Fener s line-up kļuva vairāk konsekventi, lai arī darīja Nunnally ir spēlēt. Pāris čempionāts, pirmā Eirolīgā, lai Fener un saglabāt turcijas sadaļa, protams, palīdzēja, bet lielāks faktors Nunnally bija tāds, ka viņš gribētu beidzot atrada ritma, no kuras viņš varētu augt savu lomu, un, ak, kā viņš to darīja.

 

Fenerbahce ierakstīt vēl vienu uzvaru turcijas čempionātā, un darīja to visu ceļu atpakaļ Eirolīgā sadaļa spēli pirms nokrišanas uz Madridi, bet Nunnally konstatēja, ka viņa groove labi. Viņš būtībā kļuva par luksusa 3 un D spēlētājs 3 un D puiši, jo viņš, protams, darīja vairāk, bet, ja jums ir ieguldījumu 55.4 procentiem no dziļi pār sezona Eirolīgā, un tas nekad izskatās aberrant jūs zināt, jūs esat ieguvuši kaut ko labu šeit.

 

fantastisks šaušanas nāca no Nunnally ir labākas zināšanas ne tikai par to, ko viņš dara, lai pusē, bet tiem, kas ap viņu var un varētu darīt. IQ aspekts, tikai rocketed uz muguras, lai uzlabotu komfortu, ko viņš dara. Tas ir iemesls, kāpēc laiks došanās atpakaļ uz NBA izskatās tik intriģējošs.

 

Timberwolves noteikti esat veicis dažus diezgan, umm, nu šausmīgi žurnāla kustas, bet kodols joprojām ir piekrauts ar dažiem vienkārši ārkārtas jaunajiem talantiem Kārli Anthony Pilsētās un Andrew Wiggins, bet Džimijs Batlers vēl būs jaunāki par 30 gadiem, pēc šīs sezonas. Tie ir tipa core talantiem, visi jautājumi par lomu Wiggins, kas veikti, kā lasīt, kā jūs meklēt, lai likts spēlētāji, kas var pielāgot apkārt.

 

Nunnally ir bijusi visu vai neatbilstošus puisis attiecībā uz lielāko daļu savas karjeras. Viņa D-Līgas stints, viņš bija puisis. Pēc kļūst NBA zvanu-up, viņš bija tik tikko spēja saskatīt uz grīdas, ja viņš bija laimīgs, un ir pagājis. Tā notika ar Eiropas ekskursijas viņam atrast sevi kā vairāk noapaļots basketbolists, jo tas bija, kad viņš pirmo reizi patiešām ieguva iespēju.

 

Nunnally tika izmests kā puisis ātri, līdz beidzot kļūst strādāt ar Zeljko Obradovic un mācīties, lai mainītu savu spēli, ap spēlētājiem ar spēles nepieciešams, lai ļautu viņam domāt vairāk uz grīdas.

 

tasi kafijas Nunnally iepriekš pavadīja NBA būtu aizmirsts. Tas ir tas, ko viņam ir izdevies pēdējos 18 mēnešos, kas būtu viņam visvairāk interesanti iespēja Minesotas šai sezonai.

,, Lai saglabātu atjaunināta ar visu, kas BiE, ,, piemēram, BallinEurope par Facebook

pēc Nunnally ir iemācījies darboties ar Vilkiem parādījās pirmie uz BallinEurope.

BallinEurope