NBA fani tiešām vajadzētu skatīties Olimpia Milano

NBA fani tiešām vajadzētu skatīties Olimpia Milano

4-12 un kopīgu apakšā kopvērtējumā, Iepirkšanās centrs Olimpia Milano nav, šķiet, piemēram, Eirolīgā komanda ieteikt MUMS, skatītājiem, bet Emmet Ryan lēš, tā ir komanda NBA faniem patiks skatīties

Viņi reti uzvarēt, viņi ir iso smags, un viņi nezina to labāko line-up, vēl Olimpia Milano garantiju uztraukums, gandrīz katru reizi, kad viņi soli uz grīdas Eirolīgā.

to 16 spēles līdz šim šajā kampaņā, 13 pieņemts lēmums ar 10 punktus vai mazāk. Pat viens no riepas pārplīšanu bija vērts skatīties, 62-94 maiņa mājās, kas paziņoja Kauņas Žalgiris kā šogad ir tumšs zirgs sāncenšiem Eiropas top lidojuma.


Tas nav nejauši, ka Milano saņemt daudz vairāk laika uz Sweet 16 podcast nekā jebkuru citu tautiešu riņķošanas pagrabā. Pagājušajā sezonā, tie smirdēja sliktākajā veidā. Tas nebija vienkārši, ka viņi bija slikti, apdares tabulas apakšējā daļā pirmajā sezonā saskaņā Eirolīgā jauno formātu. Viņi bija pretīgi skatīties. Viss par šī komanda bija nepareizi, ar play ir pa visu veikalu, un kā arī daudzi riepas pārplīšanu apnikt tuning.

Šajā sezonā, Milano joprojām zaudē spēles, bet tās ir bezgala vairāk jautri skatīties. Itālijas klubs ir kļuvis par Līgas Iet pusē Eiropā un tur ir kaudze baudīt skatoties viņu spēles.

mūsu analīze sērijas Ballin Pēc tam, kad, pēc spēles intervijas, un vairāk, abonēt BallinEurope’s YouTube kanāls

Arturas Gudaitis ir parādīti daži mirgo viņa potenciāls, un kāpēc Kings vēlas, lai saņemtu viņu uz NBA pamatoti drīz. Jordānija Theodore ir veikusi kādu laiku, lai pielāgotu šo līmeni, bet viņš kļūst darbu iekšpusē. Viņa partnerību ar Andrew Goudelock un dažādā līmenī, kurā viņi strādā kopā uz grīdas ir viena no lietām skatīties šajā sezonā.

Dairis Bertans ir liekot jauki numuri, ar līniju 46/45/92 līdz šim gadalaikam un viņi tikai parakstīja Mindaugas Kuzminskas. Ir daudz aizskarošu iemeslu dēļ vēlaties skatīties šo komandu.

BallinEurope tagad ir merch, piemēram, faktisko merch, t-krekli, telefonu vāciņus, un pat spilveni. Pārbaudīt to visu ārā mūsu RedBubble lapā.

trīs punktu šaušana kopumā joprojām ir milzu problēma. Ar ne Teodors ne Goudelock laužot 30% no dziļas, tur ir liels jautājums, jo attālums ir izveidojis atpakaļ tiesai.

tas Viss tomēr patiesībā ir tikai kokgriezums lilija, kad runa ir par skaidrojot, kāpēc NBA faniem vajadzētu uzgriezt uz viņu spēlēm. Domāju, ka no svētdienas sadursme starp Utah Jazz un Miami Heat. Tā bija gandrīz visu, reizēm basketbols bija labs, un dažreiz…ko…nav liels, bet tas viss nāca kopā, lai tiešām interesants apdare. Iet uz augšu pret NFL spēlēm, NBA nekad nav gatavojas iet ar telts sadursme pēcpusdienā vietai, bet tām, neitrālās, kas bija uzgriezt dabūja to, ko viņi gribēja no tāda veida spēle.

tas būtībā ir tas, ko Milano piegādāt konsekventi. Ar 4-12 ierakstu, tas nav komanda, jūs esat tuning gaida W, bet tie sniedz gandrīz garantēta, interesants un konkurētspējīgs, lai kāda iemesla dēļ, basketbols, kas piepilda jauku spēļu kalendārā.

Ne katru komanda gatavojas apstrīdēt sadaļas, dažas komandas nav pat izaicināt pēc sezonas. Reti ir komanda, tā ir tieksme, lai uzvarētu vēl tik drošu, lai saglabātu skatītājiem nodarbojas. Tas, protams, smird būt Milano ventilators tiesības tagad, viņi ir budžeta playoff komanda, kas būtu dominēt Itālija pagaidām cīnās, lai uzvarētu savu mājas līgā, un ir nekur pie Eirolīgā pēc sezonas, bet tas ir vismaz vieglāk par tiem, lai noskatītos viņu tarifi šajā sezonā.

Lai saglabātu atjaunināta ar visu, kas BiE, kā BallinEurope par Facebook

pēc NBA fani tiešām vajadzētu skatīties Olimpia Milano parādījās pirmie uz BallinEurope.

BallinEurope