LaMelo Bumbu būtu teikt, jā, lai ANGT piedāvājums

Tas ir turnīrs, kas ir celta top Eiro izredzēm starptautisku uzmanību un LaMelo Bumbu varētu izmantot to kā iespēju, lai uzlabotu savu reputāciju. Emmet Ryan par to, kāpēc jaunākais Bumbu brālis būtu teikt, jā, lai piedāvājumu no Kauņas Žalgiris spēlēt Adidas Nākamās Paaudzes turnīru

EDIT: Tas tika apstiprināts piektdienas vakarā, ka LaMelo uzvarēja’t spēlē. Galvenos punktus, kāpēc viņš būtu, ir noteikti šajā pantā

ANGT, agrāk Nike Invitational Junioru Turnīrā, ir jaunatnes vitrīna, kas lido tikai teency mazliet zem radara pie Eirolīgā Final Four nedēļas nogalē. MUMS lasītājiem būs iepazinušies ar pāris vārdus, bijušais MVPs. Dario Saric, finālists par NBA Debijas Gadā, pēdējā gadā, bija, ka kronis 2011. gadā. Donatas Motiejūnas, kuri pieteikušies pieci sezonas NBA ar Hjūstonas Rockets un New Orleans Pelicans, uzvarēja 2007. gadā. Boriša Simanić bija kronis pagājušajā gadā, bet Isaac Bonga un Dzanan Musa arī spēlēja, ka izdevums, un tās visas tiek rādītas daudz projektu plates 2018.

Ak, un Luka Doncic, kas jums var būt izlasīt dažus miljonus rakstus, bija 2015. gada turnīra MVP.

tas ir labs saraksts un absolventu ietver arī daudz citu Eiro, lai iet, kā loterijas cērtes pēdējos gadus, piemēram, Kristaps Porzingis, Mario Hezonja, un Dragan Uzdzīve. Bogdan Bogdanovic ir alauns, Rodions Kurucs neko nedarīja, lai ievainots viņa projektu, akciju ar labu rāda pēc 2015. gada notikums, un citiem spēlētājiem, lai lēkt asociācijas ietver Willy Hernangomez (Visi Debijas 2017. Gadam), Nikola Jokic, Nikola Mirotic, un Jusuf Nurkic.
Būtībā, ANGT ir tiešām laba vieta, kur redzēt dažas no labākajām perspektīvām Eiropā un spēlētājiem, kas vēlas, lai padarītu to NBA veikt iespaidu.
, Kas dod mums LaMelo Bumbu. Parastā cirks, kas iet ar Lielu Baller Zīmola ķekars bieži noved kādu no vairāk raw un vienkārši jautājumi tiek atstāti malā.


neprasi, vai LaMelo Bumbu ir, ko tā veic, lai būt zvaigzne NBA. Pajautājiet, vai viņš ir spēlētājs, kas meklē, lai saņemtu izstrādāts kad tiesības. Gan cienītājiem, un haters cirka piekritīs, ka viņš to dara.

bet Tagad pajautājiet vai viņš ir vai nav spēlētāju talanta līmenis varētu būt diskusiju, lai iegūtu izstrādāts. Pirms šīs sezonas, viņš bija. LiAngelo Bumbu nebija, bet LaMelo, tāpat kā viņa iepriekš izstrādātas brālis Lonzo, ir redzams, kā spēlētājs, kurš bija par kursu, lai šādā diskusijā.

mūsu analīze sērijas Ballin Pēc tam, kad, pēc spēles intervijas, un vairāk, abonēt BallinEurope’s YouTube kanāls

tas ir, ja ANGT kļūst interesants piedāvājums jaunākais Bumbu brālis.

Kauņas Žalgiris izteica piedāvājumu aizdevuma LaMelo Bumbu ANGT qualifer Kauņā nākamajā nedēļā. Pārējo dalībnieku vidū VEF Rīga, kas Kurucs spēlēja pirms lekt uz Barselonu, un pagājušā gada kopējo čempionu CFBB Parīzē. Kas augstu stāv, un Kauņas klubs vēlas LaMelo kā ieroci konkurences cīņā.

Par jaunākajiem Bumbu, un viņa tēvs Lavar (kas nenoliedzami ir milzīgs faktors šeit), šī piekļuve konkurss, kura piesaistīs skautu un parādīt, LaMelo pret nopietnu standarta opozīcijas.

Ja Lavar ir nopietni, par LaMelo notiek tik augsta drafta izvēles, viņš tiks vēlas, viņa dēls varētu pieņemt šo piedāvājumu.
cirkšņa traumas LaMelo ir varētu būt faktors, bet kontroles Lielo Baller Zīmolu top suns, vairāk kustību un lēmumiem, jaunākais Bumbu, var izrādīties tikpat liels.

BallinEurope tagad ir merch, piemēram, faktisko merch, t-krekli, telefonu vāciņus, un pat spilveni. Pārbaudīt to visu ārā mūsu RedBubble lapā.

Šeit ir iespēja par Lavar, amidst visi īstermiņa ieguvums viņš ir izveidojis savu ģimeni Prienai, lai veiktu lielas investīcijas nākotnē. Ja LaMelo ir veselīgi pietiekami, lai spēlētu, ir liela iespēja, jo katru NBA komanda būs sava veida pārstāvības tur. Paturot prātā, ka LaMelo ir par “eiropa 2020” NBA klases, agrākais, tas ir zema riska spēlēt. Ja LaMelo izskatās labi, tas viss pozitīvi. Ja tas nav iet labi, viņš spēlēja ar traumu, un ir pietiekami daudz laika viņa attīstība, lai raust atpakaļ.

Būtu Žalgiris uzvarēt nākamajā nedēļā, vai var piešķirt wild card slots finālā Belgradā, Lavar būtu iespējams saņemt, lai panāktu BBB liecina par ceļojumu uz citu kontinenta lielākajiem basketbola lecektis un paplašināt bars uzmanību uz to, abi viņa dēli līdz Maija vidum.
Lavar Bumbu šovs bija paredzēts, ka, beidzoties Lonzo ieguva izstrādāts, vienu Andy Warhol skatījumu uz jautājumiem, vismaz. Patriarha Bumbu ģimenes ir parādījis, ka viņš var uzturēt sabiedrisko valdzinājums daudz ilgāk, nekā viņam tika dota kredītu, lai gan, izmantojot metodes, kas bieži vien ir nepatīkami, lai tie no mums, kuri vienkārši vēlas skatīties spēles.

Viņš gribētu spīdēt gaismas par ANGT, dodot zaļo gaismu LaMelo, un tā būtu arī laba iespēja Eiropas top jaunie ballers, lai parādītu viņam, tie ir bizness pārāk.

Pic: BC Vitauts Facebook

Lai saglabātu atjaunināta ar visu, kas BiE, kā BallinEurope par Facebook

pēc LaMelo Bumbu būtu teikt, jā, lai ANGT piedāvājumu parādījās pirmie uz BallinEurope.

BallinEurope