LABĀKAIS Basketbola VĪNOGULĀJIEM 2018. gada janvārī | 2. NEDĒĻA

LABĀKAIS Basketbola VĪNOGULĀJIEM 2018. gada janvārī | 2. NEDĒĻA

Treneriem,

man patīk ziemassvētku brīvdienu laiks tieši tagad, jo tas ļauj man laiks domāt, pārdomāt, un, re-tieši manas basketbola enerģiju jauniem objektiem, piemēram, grāmatas un dvd. Man bija iespēja, lai lasītu grāmatu, Lon Krīgera un DJ Allen nosaukts: “X un O ir Panākumu”.

es tiešām zināju, ka daži Treneri Krīgera ir trenera asistenti no manas dienas pie Blinn Koledžu un bija izpildīti, viņam īsu mirkli, kamēr es biju ārā darbā uz ceļa. Viņš nevarētu atcerēties tikšanās, bet es atceros, ka viņš izgāja no viņa veids, par jaunā trenera palīgs un nav “Big-Time” man vispār atšķirībā no daudz Rajons 1 treneri.

Treneris Krīgera nāca klajā ar unikālo formulu, lai gūtu panākumus un trys izcelt labākos, lai viņa basketbola spēlētājiem un komandām. Viņš ir darījis lietas, ar cieņu un klases, kas ne vienmēr ir saistīta ar sporta pasaulē. Viņš runā par saviem principiem, pārņemot kultūru, kas meklē stabilitāti un virzību, un mainot tos uz pozitīvām, produktīvām vidē. Es jutu, ka viņa grāmata varētu būt piemērota biznesa un koučinga pasaulē.

Treneris Krīgera ir padarījusi “māksla”, kad runa ir pārbūves koledžu basketbola programmas. Viņš nav lielu darbu aušanas sava basketbola trenera pieredzi piemēri, kas parāda vadību un spēja, lai uzlabotu sniegumu. Viņš runā par coaching pie Texas Pan-American kā galva vīriešu basketbola treneris / sporta direktors gadu vecumā 29, un elite eight izskatu viņa otro gadu pēc Kanzasas Valsts, final four izskatu un komandas ierakstu gada 29. uzvar Universitātē Florida, Big Ten nosaukumu, Illinois, un Sweet 16 izskatu “Darbojas Nemiernieki” UNLV. Viņš arī apspriež savu divarpus gadu koučings darbā ar Atlantas Hawks ar NBA un kā tie tika atlaists mid-season. Viņš doesn ‘ t pull jebkurā perforatori šajā grāmatā.

nodaļās grāmatas vāka 39 dzīves pieredzi un to, kā pieteikties vadību, lai jebkurā jomā vai biznesa koučings. Katra nodaļa ir sadalīta trīs daļās: Pirms spēles, Spēles laikā un Pēc Spēles. Tas ir ļoti viegli lasīt grāmatu, kas ir dzīves pieredzi, ka ikviens var kaut ko no. Nodarbību trīsdesmit, šeit ir citāts, kas man patīk: “Atcerieties, liels līderiem attīstīt citu lielu valstu līderi”. Tas ir vienkārši, godīgi un patiesi.

Šeit ir izraksts no grāmatas:“Mācība Viens: Vienkāršība ir Panākumu

Pirms spēles:
ir vienkāršs. Panākumi ir process, nevis notikums.

tas nav vienmēr, visvairāk aizraujošu lieta dzirdēt. Mēs vēlamies, lai ticētu ātri labojumi, sudraba lodes, noķert burvju pudele.

Bet, ja jūs to laiku, lai analizētu lielo vairākumu veiksmīgi cilvēki, organizācijas, uzņēmumi vai grupas, jūs atradīsiet, ka to kopējā panākumi ir blakusprodukts, vienkārši darot pareizās lietas, par katru dienu.

, Kas ir realitāte, ar kuru mēs saskaramies, kā līderi, vienkāršība panākumus. Tātad, kā mums risināt kaut ko, kas ir tik elementāri? Kā mēs varam apliecināt šo ziņu ar mūsu komandas, dienu un dienu out?

Laipni lūdzam izaicinājumu-būt līderim.

Spēles Laiks:

vidējais koledžu basketbola fanu, iespējams, būtu pārsteigts, uzzinot, cik daudz mūsu coaching darbinieki koncentrējas uz darbu ar spēlētājiem, lai attīstītu tos pie tiesas, papildus palīdzot tiem uzlabot uz tiesu.

Kad šie jaunie vīrieši pievienoties mūsu programmu, tie parasti ir 18-, 19 vai 20 gadus vecs. Daudzi no viņiem ir prom no mājām pirmo reizi.

Daži ierodas uz skatuves ar stingra darba ētika, bet daži trūkums jēdziens strādā. Tas ir viss, kas salīdzinājumā ar to fonu un apkārtni. Lai gan jūs varat uzzināt nedaudz kaut ko par spēlētājiem laikā darbā pieņemšanas procesu, ir tikai dažas lietas, ko jūs nevarat uzzināt par cilvēkiem, kas līdz brīdim, kad jums ir apkārt ikdienā.

Mūsu mērķis darbinieki ir attīstīt savu programmu ilgtermiņa panākumus.

Tas nozīmē, ka bērni uz mūsu komanda, kas ir emocionāli, garīgi un fiziski spēj veikt pēc iespējas augstākā līmenī basketbolā, kā arī klasē, gan sociāli. Mēs vēlamies, lai palielinātu potenciālo katram spēlētājam mūsu programmā.

lai to izdarītu, mums ir jāsāk ar pamatiem. Mēs runāt ar saviem bērniem par vienkāršību panākumus. “Rūpēties par to, ko jums ir rūpēties par šodien,” mēs viņiem saku. “Ja jūs šajā dienā un dienu no jūsu visu bija kopā ar mums, jums būs panākumi, un mums būs panākumi kā komanda.”

Tas ir mācību elementāri principi, bet tas ir tas, kas darbojas.”

Ko citi ir sakot, par Autobusu Krīgera un grāmata:

“Lon Krīgera palīdz latiņu attiecībā uz viengabalainību mūsu profesiju. Viņa vēsture panākumu koledžu basketbols ir vēl iespaidīgāks, ja jūs saprotat, viņš jau vairākkārt ir atjaunot visas programmas darbības laikā stingri ievērojot noteikumus. Lon ir treneris ir treneris. Mums visiem ir ko mācīties no viņa.”

Rojs Viljamss
Galvenais Treneris, University of North Carolina

“Treneris vienkārši palīdz jums būt labākais jums var būt – on un off tiesai. Spēlētāji dod to labāko, jo viņi zina, viņš rūpējas.”

Mitch Richmond
Bijušais All-American uz Krīgera pie Kanzasas Valsts un sešu laiku NBA All-Star

“Lon Krīgera ir izcils līderis un lielisks skolotājs. Viņš parādīs visu, uz galda, visu, kas nepieciešams, lai izveidotu programmu. Es aicinu jūs, lai ņemtu atziņas no šīs grāmatas uz sirds. Lon zina, ko viņš runā.”

Dick Vitale
Biedrs Basketbola Slavas Zālē, ABC un ESPN

“Lon ir izcils uzņēmējs, kas vienkārši notiek, treneris basketbolā. Kamēr viņš ir pazīstams ar savu pazemību, viņa vēlas, lai uzvarētu, un viņa konkurences disks ir otrais nevienam. Šo bilanci, ar patiesu pazemību, ar bezgalīgu konkurētspēju, kas ir unikāla iezīme, daudzi no pasaules vadošais biznesa līderi dalās.”

Stīvs un Elēna Wynn
Wynn Las Vegas

“Lon Krīgera ir viens no labākajiem līderiem, jauni vīrieši, kas man ir jebkad pieredzējusi gandrīz ceturtdaļu gadsimta segt koledžu basketbola CBS. Turklāt, viņš ir labs cilvēks. Tas nav pārsteigums man, ka viņš ir ticis pierādīts, ka uzvarētājs atkal un atkal. Kad jūs sajauc vadība ar aizrautību un integritāti, jums Lon Krīgera.”

Jim Nantz
CBS Sports

“Ļoti dažiem treneriem ir izdevies mainīt kultūru, kā ātri un veiksmīgi, kā Lon Krīgera. Viņš saprot, kā pelējuma personu grupu, kas vienā komandā ar kopēju mērķi, un ir pierādījuši, ka atkal un atkal. Lon ir augsti standarti, lai visiem tiem, kas ir ap viņu, un viņš ir aizraušanās ar uzvaru, bet ne par katru cenu. Kas, neapšaubāmi, viņa spēcīgākā īpašība.”

Larry Brown
Galvenais Treneris, Charlotte Bobcats
Tikai treneris, lai uzvarētu gan NCAA Valsts Čempionāta (Kansas 1988) un NBA Čempionātā (Detroit 2004)

“Lon Krīgera saprot biznesu, jo viņš saprot cilvēki. Biznesa pasaule garām uz all-star, kad Lon iegāja koučings.”

Bils Boids
Izpildvaras Valdes Priekšsēdētājs, Boyd Gaming Corporation

man personīgi patika grāmata un atspoguļo atpakaļ uz to daudz turpmākajos gados. Tas dod jums lietas, par ko domāt, un, ja jūs varat veikt vienu vai divas lietas, ko no grāmatas, tad tas būtu vērts, kā basketbola treneris. Es gribētu dot to 5 no 5 zvaigznēm. Iet uz Treneris Krīgera tīmekļa vietni, lai uzzinātu vairāk par to.

Treneris Peterman

LABĀKAIS Basketbola VĪNOGULĀJIEM 2018. gada janvārī | 2. NEDĒĻA

Iet iegādātos šo AWESOME Basketbola Gadījumu!
https://athleticcases.com/

Iet klausīties Yung Shinobii Jauno Dziesmu! Tas ir tik deg!