Kauņas žalgiris, atviegloti madmen numurā

Kauņas žalgiris, atviegloti madmen numurā

Padarot savu pirmo ceļojumu uz Eirolīgā Final Four, jo uzvarot to visu 1999, spiediens ir pie Kauņas Žalgiris. Ka’s tieši tā, kāpēc ikvienam būtu bail no viņiem, raksta Emmet Ryan

Ļaujiet man jums pastāstīt kaut ko par pretinieks šodien. Tas ieguva vairāk naudas, tas ir ātrāks, spēcīgāks, vairāk pieredzējuši, un, kas ir uz papīra, tas ir tikai plain labāk. Tagad, ļaujiet man pateikt jums to, ko pretinieks nezina, Kauņas Žalgiris ir iemiesojums Galā Ar To spēku, un tas atnesa to atpakaļ, piemēram, tas ir kā kulturāli, kas attiecas Fortnite.

Katra komanda par dokumentu izrakstu par Žalgiris šajā sezonā Eirolīgā bija bagātāks, saglabāt Crvena Zvezda. Katrā no šīm komandām bija daudz labākā stāvoklī, lai saglabātu savu labāko spēlētāju, sezonas un nodrošinātu nepārtrauktību. Žalgiris var būt viens no, ja ne, lielākā daļa basketbola mad pilsētām Eiropā, bet tas vienkārši nav aprīkots jācīnās par šo līmeni.


tas ir stāstījums, mēs visi nopirka, jo tas atklāti sakot ir pārāk daudz sajūtu nav. Pat tad, kad tas bija sasniedzis punktu, kas Žalgiris izskatījās safe, lai padarītu spēlēm, šaubas palika. Ja jums ir kas outmatched arī resursu ziņā, to ir grūti izdarīt, ka daudz ticību milzīgais būs un inteliģenci.

Vēl, šeit mēs esam. Sarunas Jasikevicius nav bijis pilna laika galvenais treneris vēl trīs sezonas, un viņš ir pilnībā neizjaucot dabisko kārtību. Viņš ir spējis izdzīvot veikt ķidāšanu viņa žurnālu pēc kārtas sezonu, lai iegūtu labāk katru gadu. Saras ir aizgājuši no tiek, kas saistīti ar katru open darbs joprojām ir saistīts, bet cilvēki uzskatīt, ka viņš uzturas Kauņas uz ilgu laiku, arvien vairāk ticams.

BallinEurope tagad ir merch, piemēram, faktisko merch, t-krekli, telefonu vāciņus, un pat spilveni. Pārbaudīt to visu ārā mūsu RedBubble lapā.

Kāpēc uz Zemes viņš atstās, kad viņš var vērsties žurnāla strādā par pennies, salīdzinot ar trim pusēm, viņš skatās uz leju Belgradā uz bona fide sāncenšiem. Lietuvas klubs var būt nepiederošas nonākšana šajā nedēļas nogalē, bet visi domā, ka viņu nošāva, ir ticams. Pēc tam, kad jūs izdzīvot 30 spēle regulārajā sezonā un izskatās, ka vienotas no dominējošā stāvoklī 3-1 sērijā uzvaru pār labs Olympiacos pusē, vismaz jums ir nopelnīt ir par pasauli kopumā, lai dotu jums filmēta vienā izslēgšanas bumbu.

Šī ir ļoti watchable komanda. Galvenā daļa ziņā estētika ir saite-up spēlē starp Kevin Pangos un Brendons Davies. Tas ir skaidrs, savienojums, kas vienkārši darbojas viņu labā. Ap šo, Jasikevicius ir veidota grupa, kas zina savas lomas, pat tiem, kas nav lomu spēlētājiem.

mūsu analīze sērijas Ballin Pēc tam, kad, pēc spēles intervijas, un vairāk, abonēt BallinEurope’s YouTube kanāls

Tur pieskarties spēlētājs veidā Žalgiris spēlēt vēl numuriem patiesībā atspoguļo kādu drošību aiz viņu spēli. Ārpus no Baskonia, kas romped mājas abās sadursmēs ar Žalgiris, neviens bija kādreiz iespēja, lai neizkustinātu Kauņas klubs ar lielu pārsprieguma. Viņi palikt spēles, neskatoties uz redzamo izskatu augsta riska pusē vēl, ka tiešām ir tikai estētika. Tas var mazināt risku, ka Saras ruļļos šeit, ja posmos viņa komanda būs iet mazliet uz malas drošību, bet viņi zina, kā, lai spole to atpakaļ un atgriezties pie pamatiem.

Tas šiem posmiem, kas būs trīs titans domāt grūti par to, ko gaidīt no Žalgiris. Uz 2-4 ierakstīt pret Final Four pretinieki šajā sezonā nav fantastiska tajā nav pareizrakstības liktenis. Žalgiris devās uz Stambulu, un ieguva uzvaru pār savu pusfināla pretinieku Fenerbahce.

Tā bija iespēja, lai saglabātu savu galvu, ka redzēju viņus uzvarēt dienā. Ka garīgās mala ir svarīga, ar spēlētājiem, piemēram, Edgaraz Ulanovas, kurš ir uzticams, bet reizēm ir izslēgts dienas. Tad, kad tur ir Pauliasi Jankunas uz grīdas, lai iegūtu spēlētājs nelāgi, lai vēl kaut ko aiznestu, Žalgiris ir stāvoklī, lai saglabātu konkurētspēju.

Neviens par šo Žalgiris žurnāla ir laimīgs, lai būtu Belgradā. Viņi zina, ka trūkst cerības, kas ir ap viņiem dod viņiem labāko shot pie velkot vienu māte izjaukt šīs nedēļas nogalē. Ļaujiet Fenerbahce jāuztraucas par grūtībām going back-to-back, ļaujiet Reālu vai CSKA veikt svara cerības uz svētdienu, ja runa ir, ka.

Žalgiris izskatās pēc konvencijas un cackles putnu meklējot veidus, kā sajaukt ar vadītāju pretinieki. Šie puiši dodas, lai pierādītu, uz augšu. Viņi vienkārši nepieciešams, lai zināt, ja tas ir īstais laiks, bet lielu.

Lai saglabātu atjaunināta ar visu, kas BiE, kā BallinEurope par Facebook

pēc Kauņas Žalgiris, atviegloti madmen numurā parādījās pirmie uz BallinEurope.

BallinEurope