Jaunu spēli Corselli

Jaunu spēli Corselli

eksāmeni ir dažādi, tāpēc ir prakse, un viņa ir treneris daži no viņas komandas biedriem savā brīvajā laikā. Tas ir bijis diezgan maiņu, dzīves Tiffany Corselli bet viņa vēlas, lai lielāko daļu savu laiku Īrijā, kad viņa ņem grīdas DCU Žēlastību Īrijas sieviešu kausa fināls svētdien

Tas ir tiešām grūti, lai garām enerģijas. Tiffany Corselli var runāt tik ātri, kā man, kas nav kopīgi, un domā patiešām ātri, pārāk. Pēdējais, iespējams, palīdz vairāk uz grīdas, kur viņa spēlē aizsargu DCU Žēlastību.

Sākotnēji no Yonkers Ņujorkā, Corselli spēlēja četri gadalaiki ar Niagāras Universitātes Violeta Ērgļi un bija pirmais viņas jaunāko un vecāko gadu. Visā šie četri gadalaiki viņas pusē cīnījās grūti, ja to post a .500 ierakstīt un nekad apstrīdēt MAAC.

Neskatoties uz to, ka, Corselli ieguva viņas grāds sporta pārvaldes un tas paver iespēju par viņai turpināt savu karjeru kā pro. Šajā sezonā viņa šķērsoja Atlantijas okeānu, kā daļa no Sporta Izmaiņas Dzīves programmā, lai studētu maģistra uzņēmējdarbības vadības DCU un spēlēt DCU Žēlastību Īrijas Superleague.

“Tas ir nedaudz lēnāk nekā šeit, bet atmosfēra ir lieliska, cilvēki ir lieliski un patiešām atbalstītu. Kas ir veiktas korekcijas ļoti gluda, es jūtu, es vienkārši ieguva vēl vienu ģimeni,” teica Corselli.

“Notiek no tā, prakse, 7 dienas nedēļā, lai tagad, no 2 līdz 3 reizes nedēļā. Arī stundas, tas ir tikai pusotru stundu. Amerikā jūs praksē gandrīz 3 stundas dienā. Tas bija lielākais korekciju, zinot, ka man bija, lai mana sirds, lai saņemtu sporta zālē par savu.”


DCU skriet uz gala šogad nāca pēc masveida žurnāla apvērsumu, off-sezona. Lielāko daļu pusē, kas uzvarēja Superleague sadaļa divas sezonas atpakaļ ir pazudis, bet viņi sēž kopīgu augšu kopvērtējumā, pie 10-2 un pašu pāris uzvar savus pretiniekus svētdien, Glanmire.

“Ikvienam ir sava daļa tiešām labi. Visi zina, kas viņi ir labi un kas tie nav labi. Tie nav mēģināt darīt pārāk daudz. Visi talanti, mēs esam veicina kopējo attēlu. Arī mūsu aizsardzības, mēs nepadodies, ka daudzi punkti,” viņa teica.

mūsu analīze sērijas Ballin Pēc tam, kad, pēc spēles intervijas, un vairāk, abonēt BallinEurope’s YouTube kanāls

Ka apvērsums ir redzējis vairāk laika, lai daži jaunāki spēlētāji, tostarp trīs pārstāvji no Īrijas U18 pusē, kas ņēma sudrabu pēc FIBA Eiropas čempionāta B pagājušajā vasarā. Būs no kā veterāns par koledžas komanda ir veterāns spēlē ar faktisko skolas bērnu nozvejotas Corselli nedaudz off aizsargs.

“Tas dīvaini sākumā, jo biju satikusi dažas no tām, kā to treneri par U20s komanda. Pēc tam es devos uz Superleague praksi un saprata, viņi bija mani komandas biedriem, kā arī, tas bija ar nelielu korekciju. Man ir atšķirt, kad es esmu koučinga viņiem un, kad es esmu viņu komandas biedrs. Meitenes ir paveikuši lielisku darbu, regulēšana, daudzi no viņiem būs spēlēt trīs spēles šajā nedēļas nogalē. Tikai, ka tie var būt sagatavoti un garīgi, ka, slava viņiem,” viņa teica.

“Tas man atgādina NDV spēles, kur jums, iespējams, būs četras spēles. Es cenšos, lai pastāstītu viņiem, lai ņemtu katru spēli, nevis domāt par nākamo un vienkārši dzīvot šajā mirklī. Tā būtu interesanta nedēļas nogale.”

BallinEurope tagad ir merch, piemēram, faktisko merch, t-krekli, telefonu vāciņus, un pat spilveni. Pārbaudīt to visu ārā mūsu RedBubble lapā.

koledžas dzīvi Īrijā, salīdzinot ar MUMS, paņēma tik daudz korekciju, kā arī basketbola dzīves Corselli, kas tika izmantoti, lai, ņemot labāku priekšstatu par to, kā viņa veic visa mācību gada laikā.

“uzdevumi ir ļoti dažādi. Visas manas klases ir balstīta off vienu grāmatu un pēc tam vienu testu. Viss ir pamatā pie divām lietām, tā kā arī MUMS jums ir vairāki uzdevumi un vairākus dokumentus. Tur jūs veida zināt, kā jūs darāt, tā kā šeit es neesmu saņēmis nekādu atzīmju vēl, tāpēc es esmu tikai šķērsojot manu pirkstiem, un cerot,” viņa teica.

“Mēs tikko pabeidzām eksāmeniem pagājušajā nedēļā. Parasti Amerikā jūs veikt jūsu finālā pirms Ziemassvētku brīvdienām, bet mums bija mūsējiem, pēc tā es nevarēju īsti izbaudīt to, jo man bija pētījums. Kas un vērtēšanas sistēma, tas ir tikai tik dažādi.”

svētdienas pretiniekiem, Glanmire, var būt zaudējis gan līgas tikšanās ar DCU bet Korķis klubs nāk kā favorīti. Izcīnot šo balvu katrā no pēdējiem četriem gadiem, un ir piekrauts ar veterāns talantu, Korkas klubs ir paredzams, ka cementa diska piecas svētdien.

“Tehniski mēs ejam kā underdogs no skatītāja viedokļa, taču, ņemot vērā, ka mums ir uzvarēts viņiem, tas dod mums pārliecību. Tas nav būs viegli, bet tas dod mums pārliecību, ka mēs zinām, kas ir strādājis un mēģināt veidot no turienes. Mēs zinām, ka tas būs dažādas spēles, un mēs ceram uz to,” teica Corselli.

DCU zaudējuši savu pēdējo līgas spēli pirms kausa decider, dramatisko stilu pret Killester pagājušajā nedēļas nogalē, un Yonkers sieviete jūtas, raksturu, sakaut palīdzēs viņas pusē uzmanības centrā svētdienas decider.

“Tas bija trauksmes zvans. Tas lika mums saprast, ka, ja mums nav novērst maz lietas, kas ir nepieciešams, lai būtu stingrāka, kas varētu būt bijis mūsu kausa izcīņas fināla spēle. Tas ir woken mūs un lika mums vairāk apzināties, ka mums patiešām ir liela spēle, kas nāk uz augšu. Mēs nebrauksim, lai spēlēt lieliska spēle, bet mēs zinām, mēs esam ieguvuši, lai pārvietotos ātrāk no kļūdām, ko jūs darīt ar spēli,” viņa teica.

Neskatoties uz to, pusceļā visā pasaulē, Corselli ģimenes joprojām spēj sekot līdzi, kā viņa veic regulāri. Ar lielāko DCU Žēlastības spēles, kas tiek straumēta internetā, viņas māte ir sekot līdzi katru spēli.

“Mana mamma ir zvana man šīs pēdējās piecas dienas man jautā, kur viņa var skatīties spēli. Tas, ka tie ir bijuši straumēšanas mūsu līgas spēles par Facebook dzīvot, un tā ir par brīvu, ir viņas bijību. ASV jūs esat parasti dabūja maksāt, lai noskatītos koledžas spēles, šeit viņa var vēlreiz noskatīties spēles vairākas reizes. Tas tiešām ir palīdzējis, jo mana ģimene kļūst arvien redzēt mani spēlēt basketbolu,” teica Corselli.

Tagad, pēc tam, kad virkne sezonās, kad viņa nav šņaukāties a sadaļa ar Purpura Ērgļi, Corselli cer, ka viņas pieredze ir uz sānu, kas cīnījies gan nav iegūt rezultātus, kas palīdzēs viņai godu svētdien.

“Tas ir pārsteidzošs, lai uzvarētu. Ar savu koledžas komandu, mēs cīnījāmies, lai uzvarētu, mēs nebijām pat varētu spēlēt daļēji galīgā redakcija. Pēdējo četru gadu laikā, es neesmu pat bijusi tuvu iespēja, kā šis. Tikai, lai varētu nāc un dot Žēlastību čempionātā, viņi nav uzvarējusi kopš 2011. gada, kā konkurentu, un persona, kas mīl basketbola…tas būtu pārsteidzošs teikt, ka es devos uz Īriju un uzvarēja čempionātā, kamēr es biju tur,” viņa teica.

Šo nākamo bitu šķiet īpaši svarīgi, lai Tiffany mamma:

Īrijas sieviešu kausa fināls starp DCU Žēlastību un Glanmire būs dzīvot uz TG4 Īrijā un noskatīties tiešraidē un bezmaksas visā pasaulē, par TG4.ie svētdien no 5,25 pm Īrijas laika/ 6.25 pēc VIDUSEIROPAS laika/ 12.25 EST.

Lai saglabātu atjaunināta ar visu, kas BiE, kā BallinEurope par Facebook

pēc jauna spēle Corselli parādījās pirmie uz BallinEurope.

BallinEurope