Ēriks Spoelstra Apsteidz Pat Riley Ierakstu Ar Maiami

t gandrīz pirms desmit gadiem, jo, Pat Riley nokāpis no savas pozīcijas kā Galvenais Treneris Miami Heat. Laikā, kad viņš ieņēma rekordu par lielāko uzvar ar franšīzes, bet tagad Ēriks Spoelstra ir apsteigusi viņam pēc pārrauga 455th uzvara; kad Miami Heat izdevies LA Griešanas ar zobenu, pukstēšana viņiem 90-85 mājās, pēdējo reizi ārā. Spoelstra šobrīd ir viens no tikai diviem šobrīd aktīvie treneri pārsniegs 450 uzvar, San Antonio Gregg Popovich arī uz priekšu ar 1,169 ar savu jostu.

Pat Riley bija faktiski handpicked Ēriks Spoelstra, lai viņa aizstāšanu, kā Galvenais Treneris Siltuma, pēc tam, kad sajūta, ka viņš ir īstais cilvēks, lai ņemtu tos uz priekšu, uz jaunu ēru; un, balstoties uz darbu, ko viņš bija likts. Spoelstra faktiski jau bija daudz nostrādātiem gadiem ar savu jostu ar franšīzes, pēc kalpo gan kā video koordinators un trenera palīgs. Spoelstra vienmēr attiecas uz Riley kā viņa mentors, un šķiet, tikai montāžas, ka 47 gadu vecs, aizgāja, lai izjauktu bijušais galvenais treneris ir uzvara ieraksts.

Riley tagad kalpo kā Miami Heat ir prezidents, un uzvara, kas redzēja Spoelstra kļūt par franšīzes ” record win īpašnieks bija mazliet atavisms dienas, kad Railijs bija atbildīgs. Tā bija saspringta un pie reizes neglīts lieta kā Miami, tikai izdevās nošaut 37.8 procentus no lauka. Tā tas bija liels veltījums tad treneris, un tagad prezidents spēle, ka viņš būtu ļoti appreciated, kad viņš bija pie stūres.

Daudzi cilvēki uzskata Spoelstra kā vienu no labākajiem treneriem līgā, un viņš tagad savā 10th sezonu kā galvenais treneris. Viņa karjeras rekords šobrīd ir 455-296 un no 2011. – 2014. gadam viņš pārraudzīja četrus NBA Fināla uzstāšanās, uzvarētāju titulu gan 2012. un 2013. gadā. Šajā laikā viņš bija tādas superzvaigznes kā Lebrons Džeimss, Kriss Bosh un Dwayne Wade viņa rindās, bet vēl jo taustiņš cilvēks Lebrons Džeimss kreisā, Spoelstra ir vēl spēja turēt uz konstatējumu, ka veiksmes formula, ar Siltuma paliek nemainīgi konkurences vairāk nekā gadu.

Kā lietas stāv, Vašingtonas Wizards ir redzējis kā izlases elementus, lai nodrošinātu Dienvidaustrumu Divīzijas titulu šajā sezonā, bet Miami Heat ir redzējuši, kā savu tuvāko konkurentu, cienījama sporta derību vietnes, piemēram, Unibet. Siltuma šobrīd cena par 3/1, lai būtu vainaga Dienvidaustrumu Divīzijas čempionu, un ir iespējams tikai pusē, kuri tiešām var izraisīt Burvji nekādu problēmu vispār. Ziņā ir ieguvējs, Miami ir pie 100/1 ar daudz vairāk pusēs redzams kā reālāks uzvarētāji.

Miami Heat guvuši lieliskus panākumus ar Pat Riley un daudzi cilvēki uzskatīja, ka viņa sasniegumiem, jo īpaši saistībā ar viņa uzvar ierakstīt, būtu ļoti grūti atkārtot. Viņa konsultēšana Ēriks Spoelstra ir izrādījusies ļoti veiksmīga, un, kad Riley iegāja lomu priekšsēdētājs, viņš redzēja, ka viņa protežē iet uz pārsniegs cerības; pieprasa ierakstīt summu, kas uzvar šajā procesā.

pēc Ēriks Spoelstra Apsteidz Pat Riley Ieraksts Ar Miami parādījās pirmie uz BallinEurope.

BallinEurope